IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Witamy na Adhri PBF.
Ziemia tej krainy stanowi skarbnicę początku oraz historii.Tutejsze drzewa pamiętają urodzaj jak i gorzkie czasy. Przez długie lata panowało jedno stado, które przez zdradę i chciwość podzieliło się na dwie frakcje, Lwią Ziemię i Złą Ziemię. Mimo iż każde prowadziło osobną politykę przez zawiść narastały konflikty. >>Więcej tu<<

Share | 

Podnóża Wulkanu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Mroczny Mistrz
Bardzo duży obszar niskiego terenu wokół wulkanu Singes. Mało jest wyłomów pochodzących prosto z krateru. Na grubym popiele możemy zauważyć wyrastającą małą trawkę i podrostki drzew. Teren jest niezwykle niebezpieczny i ciężki do pokonania szczególnie w porze deszczowej, kiedy ten popiół zamienia się w błoto.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Brzask
Przez niewielkie opady popiół z wulkanu przyklejał mi się do łap. Nie było to jednak mocno uciążliwe, choć w porze deszczowej przejście tego terenu sprawiłoby niejednemu wielkie trudności. Zatrzymałem się na granicy dwóch ziem rozglądając się uważnie. Nie dostrzegłem na razie nikogo a ciężko byłoby się zamaskować na terenie pozbawionym niemal roślinności. Czego oczekiwał Ragnarok? Tego nie wiedziałem, wypatrywałem jakiś znaków czy innych podejrzanych sygnałów lecz nic takiego nie miało miejsce. Nawet nie dochodził dym z krateru sygnalizując zbliżające się niebezpieczeństwo wybuchu. Wulkan był uśpiony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Brzask
Przeszedłem się jeszcze kawałek, deszcz się nasilił a łapy coraz bardziej zapadały w błotnistym mule. Nie dostrzegłem niczego podejrzanego, miałem też dużo szczęścia, że nie natknąłem się na strażników patrolujących. A może oni nie obawiali się ataków ze strony Brzasku? Chrząknąłem i zawróciłem z drogi. Nic tu po mnie.
z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Podnóża Wulkanu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podnóże góry