Latest topics
» Lwia Grota
Poszukiwania Emptyby Nurvureem Czw Sty 25, 2018 6:28 am

» Serce Lasu
Poszukiwania Emptyby Nataka Sro Sty 24, 2018 9:39 pm

» Dolna część Wodospadu
Poszukiwania Emptyby Fahyim Sro Sty 24, 2018 9:36 pm

» Górna część Lwiej skały
Poszukiwania Emptyby Rashid Wto Sty 23, 2018 7:16 pm

» Chętnie Pogram!
Poszukiwania Emptyby Mane Wto Sty 23, 2018 11:50 am

» Poszukiwania
Poszukiwania Emptyby Mane Wto Sty 23, 2018 11:49 am

» Wasze Bannery
Poszukiwania Emptyby Wymiana Pon Sty 22, 2018 3:12 pm

» Dół kanionu
Poszukiwania Emptyby Jua Zahri Nie Sty 21, 2018 10:25 pm

» Dziedziniec
Poszukiwania Emptyby Amon Nie Sty 21, 2018 10:16 pm

» Górna część wodospadu
Poszukiwania Emptyby Nurvureem Nie Sty 21, 2018 10:01 pm

» Południowa cmentarzysko
Poszukiwania Emptyby Nurvureem Nie Sty 21, 2018 9:46 pm

» Koryto rzeki
Poszukiwania Emptyby Sekhmet Sob Sty 20, 2018 9:03 pm

» Wodospad w Oazie
Poszukiwania Emptyby Sargon Pią Sty 19, 2018 4:23 pm

» Akkie - Jesienny Deszcz
Poszukiwania Emptyby Seth Sro Sty 17, 2018 6:46 pm

» Nagrody za event
Poszukiwania Emptyby Nurvureem Sro Sty 17, 2018 11:29 am

» Czego właśnie słuchasz?
Poszukiwania Emptyby Seth Wto Sty 16, 2018 10:59 pm

» Legowisko Setha i Shayi
Poszukiwania Emptyby Koda Wto Sty 16, 2018 7:40 pm

» Ruchome Piaski
Poszukiwania Emptyby Jasiri Wto Sty 16, 2018 12:03 am

» Skargi i Zażalenia
Poszukiwania Emptyby Nurvureem Nie Sty 14, 2018 7:42 pm

» Oaza
Poszukiwania Emptyby Nurvureem Nie Sty 14, 2018 7:33 pm


Share
 

 Poszukiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
avatar
Ardhi
Poszukujesz kogoś do fabuły: członka rodziny, kochanka, zwierzątka do znęcania się? A może chciałbyś wpleść w swe fabularne losy przyjaciela, wroga lub po prostu neutralnego znajomego? To żaden problem, możesz tutaj ogłosić swe potrzeby. A nóż widelec ktoś się zgłosi. Jeżeli na ogłoszenie nikt nie odpowie albo znajdzie się już osoba chętna, dobrze jest dopisać w poście czerwonym kolorem "Nieaktualne", choćby po to, by nie utrudniać nikomu korzystania z forum i nie robić niepotrzebnego zamieszania. Aktualnych ogłoszeń nie trzeba wyróżniać w żaden sposób.


Osoby, które będą zainteresowane poszukiwaniami graczy, prosimy kontaktować się wyłącznie przez PW.
Powrót do góry Go down
https://ardhi.forumpolish.com
Serce Pustyni
Seth
Seth
Ludzie, ludzie! Oszalałam! Postacie rozdaję, całkiem darmo i z avatarami!!!
Teraz tak na serio. Priorytetowo poszukuję kogoś, kto mógłby odegrać rolę Eidana- brata Setha, Serca Pustyni (czyli króla stada Pustynnych). Ma on prawie najwyższą rangę w stadzie, gdyż jest głównym doradcą, prawą ręką władcy. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, śmiało do mnie pisać.
Ogólnie oprócz Eidana, mam też trzy pozostałe postacie, które widnieją na logu stada Pustynnych. Jest to szara, bezimienna lwica, czarnogrzywy, bezimienny lew i wisienka na torcie- Merissa, siostra Setha i Eidana. O charaktery postaci rodzeństwa Setha piszcie do mnie. Co do dwóch bezimiennych, charaktery dowolne ^^ jeśli ktoś chciałby grać którąś z postaci, narysuję avatar. Proszę, zgłaszajcie się! :3

EIDAN ZAJĘTY!


Ostatnio zmieniony przez Seth dnia Pią Wrz 08, 2017 2:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Róża Pustyni
Shaya
Shaya
W końcu czas zacząć poszukiwania na młode Setha i Shayi. Naturalnie mają być cztery lwiątka. Dwa miejsca zostały już zajęte, ale są dwa wolne miejsca na córkę i syna, więc gorąco zapraszam do zajmowania, na pewno nie będziecie żałować wyboru gdyż rodzice przygotują wam przepiękną przygodę i wychowanie wśród pustynnych. Piszcie na PW do mnie o więcej informacji ^^

Poszukiwania Zamknięte
Powrót do góry Go down
Samotnik
Sunvaar
Sunvaar
Kogoś do popisania i wkręcenia się w erpega! Najlepiej Lwa, ewentualnie lwicę.
Może być fabuła, może być i retrospekcja. Ostrzegam tylko, że Sun nie jest misiem do przytulania!  ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

OTWARTE!
Powrót do góry Go down
Kandara
Kandara
Szukam kogoś do pisania, najlepiej z Pustynnego Stada albo z dowolnym kimś innym na ciepłych i nasłonecznionych terenach niczyich Smile
Powrót do góry Go down
Król
Ragnarok
Ragnarok
Poszukuję osoby do popisania może być to osoba z pustynnego stada lub innego. Najlepiej nie na terenach krwawych ziem.
Powrót do góry Go down
Samotnik
Sigrun
Sigrun
Sunvaar napisał:
Kogoś do popisania i wkręcenia się w erpega! Najlepiej Lwa, ewentualnie lwicę.
Może być fabuła, może być i retrospekcja. Ostrzegam tylko, że Sun nie jest misiem do przytulania!  ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

OTWARTE!

Zgłaszam się, jeśli masz ochotę to na retro lub dołącz na fabule tutaj
Powrót do góry Go down
Król
Ragnarok
Ragnarok
Uwaga: Ragnarok poszukuje kilku relacji:
- Partnerka - Chętnie pozna piękną lwicę, a może coś interesującego wyjdzie pomiędzy nim, a nią. Tylko musi pamiętać, że mój Mal'dir nie jest otwarty dlatego trzeba go nauczyć czym jest miłość. (Więcej informacji jest zawarte w jego historii, dlatego warto przeczytać).
- Przyjaciela - Samcowi brakuje przyjaciela od jakiegoś czasu żeby połazić po terenach niczyich, różnych stad. Nie ma znaczenia czy to samica czy samiec.
- Wróg/Rywal - Mal'dir jak wiadomo od tamtego czasu też miewał rywali czy wrogów którzy go chcieli wyeliminować dlatego negatywne relacje mogłabym przyjąć też. Zawsze ciekawa akcja z tego by wyszła.

Jeśli posiadacie inne ciekawe relacje, chętnie ich wysłucham. Można ze mną skontaktować przez Discord/GG/PW.

Zapraszam Was leffki
Powrót do góry Go down
Kada
Kada
Szukam lwa bądź innego gatunku na pogawędkę nad rzeką/jeziorem. Wink Jestem także chętna na retrospekcje. Zapraszam na PW!
Powrót do góry Go down
Sheeba
Sheeba
Witam.
Poszukuję osóbki chętnej na grę postacią ojca Sheeby. Miło by było, gdyby wyglądem nieco przypominał córkę (widziałabym tu lwa o brązowej sierści i ciemnej grzywie, kolor oczu dowolny), cała reszta dowolna, w tym imię, charakter i w dużej mierze historia, nie licząc przynajmniej małej wzmianki na temat przelotnego romansu z samicą ze stada z odległej sawanny (nie trzeba sugerować się plotkami o tym, iż matką lwicy jest wygnany morderca, o których wspomniałam w historii - równie dobrze mogłyby być tylko błędnymi podejrzeniami).
Od gracza również zależy, czy będzie on wiedział o tym, że ma córkę.

Gdyby znaleźli się chętni na odegranie postaci pochodzącej z rodzimego stada Sheeby, która przeżyła pożar (która najpewniej będzie uważała ją za morderczynię i zdrajczynię, być może nawet winiła ją za sam pożar - a przynajmniej ja tak to widzę), również zapraszam.

Chętni niech kontaktują się ze mną przez PW bądź Discorda Very Happy
Powrót do góry Go down
Cierń
Mane
Mane
Ponawiam ogłoszenie: jestem chętny na jakąś retrospekcję (bo w teraźniejszości to Mane jest zajęty inną fabułą). Najlepiej jakieś porwanie, czy coś w tym stylu Smile

Chętnych proszę o zgłaszanie się przez GG/Discord/Telegram/PW Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Ogłoszenia :: Dział Graczy-