IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Witamy na Adhri PBF.
Ziemia tej krainy stanowi skarbnicę początku oraz historii.Tutejsze drzewa pamiętają urodzaj jak i gorzkie czasy. Przez długie lata panowało jedno stado, które przez zdradę i chciwość podzieliło się na dwie frakcje, Lwią Ziemię i Złą Ziemię. Mimo iż każde prowadziło osobną politykę przez zawiść narastały konflikty. >>Więcej tu<<

Share | 
 

 Ragnarok

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Dane Personalne


♦ Imie: Mal'dir

♦ Pseudonim: Ragnarok

♦ Gatunek: Lew Przylądkowy

♦ Wiek: 3 lata

♦ Stado: Lwiej Ziemi

♦ Rodzina: Kiara - matka | Ojciec - nieznany (???) | Arana -
przybrana matka | Maisha, Shaya, dwóch braci, brat blizniak i młodsza siostra - rodzeństwo |
| dalsi z LZ i KZ.
Dzieje Postaci


♦ Statystyki:


Siła ●●●ooo
Zręczność ●●●ooo
Percepcja ●●●●oo


♦ Słabe Strony:- łatwo traci panowanie nad sobą tylko wtedy jeśli dana osoba poruszy temat o rodzinie.
- Chamski
- Brutalny
- Wredny♦ Mocne Strony:- Inteligencja
- Twardy charakter
- Potrafi bardzo dobrze walczyć (świetny wojownik)
- Dobrze zna się na taktykach wojennych (był uczony przez samotnika lwa - Artosa)
- Sprawiedliwy
- Uczynny
- Twardo chodzi po ziemi♦ Aparycja:Mal'dir jest dobrze zbudowanym samcem. Odziedziczył urodę po swoim ojcu, a oczy po matce Kiarze. Ma białą grzywę, która sięga do połowy podbrzusza. W mimice możemy czasami zauważyć uśmiech i pozytywne uczucia.♦ Charakter:Charakter samca jest zmienny jak wiatr. Ogółem jest przyjaznym dla otoczenia ale mało kto dostrzega to w nim. Samiec nie umie do końca okazywać wyższych uczuć jak miłość bo mało kiedy był kochany przez bliskie osoby. Jeśli ktoś bardziej pozna jego charakter to naprawdę jest przyjazny dla innych. Jeśli ktoś podpadnie lub zezłości go to potrafi pokazać swoje prawdziwe oblicze ale mało kiedy to okazuje. W rozmowach potrafi być poważny okazując swoją mimiką.


♦ Historia:Mal'dir urodził się z lewego łoża jako bękart wraz z swym bratem, został oddany lojalnej lwicy Aranie która należała do lwiej ziemi. Ona miała za zadanie dotrzymać królewskiej tajemnicy, niektórzy wiedzieli o ich istnieniu (głównie rodzina królewska i rada starszych).

W dzieciństwie samiec wykazywał zdolności przywódcze. U swojej matki był zarówno szkolony na wojownika jak jego brat. Podczas dorastania u samca życie diametralnie zmieniło się i mało przybywał z bratem ze względu na mentora którego jedynie widział z widzenia. Mal'dir od tamtego czasu charakter zmienił się rzecz jasna. Lew spędzał samotnie każde chwile do czasu, jak spotkał lwicę o imieniu Samira która zajmowała się leczeniem innych zwierząt i lwów. Mal'dir po pewnym czasie był zainteresowany, dzięki temu uczył się pod okiem mistrzyni. Gdy przebywali we dwójkę poczuli pomiędzy sobą niesamowitą wieź - miłość.

Mal'dir od maleńkości przebywał z bratem bliźniakiem i młodszą siostrą. Samiec posiada bardzo ścisłe relacje z bratem zdając sobie sprawę z tego, że jest zarówno bardzo ważny więc chce go chronić i dbać. Po latach rozłąki nadszedł czas aby wrócić do Lwiej Ziemi i odzyskać swoje prawa i miejsce.
♦ Ciekawostki:- Pochodzi z rodziny królewskiej z Lwiej Ziemi.
- Nie zna ojca biologicznego.
- Posiada brata bliźniaka.
- Lubi wędrować po różnych terenach chcąc zdobywać wiedzę na rożne tematy.
- Zna podstawy medyczne (jest medykiem w stadzie).
- Chciałby się doświadczyć miłości w przyszłości.
♦ Ekwipunek:


Sakiewka na monety
zbiór podstawowych roślin do medycznych + torba skórzana do nich.


 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Ragnarok
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka :: Zaakceptowane-