IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Witamy na Adhri PBF.
Ziemia tej krainy stanowi skarbnicę początku oraz historii.Tutejsze drzewa pamiętają urodzaj jak i gorzkie czasy. Przez długie lata panowało jedno stado, które przez zdradę i chciwość podzieliło się na dwie frakcje, Lwią Ziemię i Złą Ziemię. Mimo iż każde prowadziło osobną politykę przez zawiść narastały konflikty. >>Więcej tu<<

Share | 
 

 Tytuły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Jak pewnie się domyślacie, temat ten poświęcony jest tytułom na forum. Tytuł określa funkcję pełnioną w stadzie. Tytuły przyznawane są przez Przywódców stad lub Administratorów. Niektóre tytuły mają limit postaci mogących go posiadać.


Znachor - Dzięki znajomości ziół potrafi zaleczyć chorobę, opatrzyć rany. Jednak jego wiedza sięga jeszcze zakresu roślin trujących. Potrafi również zaszkodzić warząc trucizny. Postać posiada dodatkową wiedzę dotyczącą alchemii.
Uczeń Znachora - Uczy się od Medyka wszystkiego, co musi wiedzieć by w przyszłości samemu móc leczyć.
Mentor - Zaznajamia z zasadami panującymi w stadzie, hierarchią, polowaniami i przygotowuje lwiątka oraz adeptów by stali się godnymi reprezentantami stada.
Rzemieślnik - Postać zajmująca się wyrabianiem takich rzeczy jak biżuteria, zbroje, torby i tym podobne.
Uczeń Rzemieślnika - Uczy się os Rzemieślnika wszystkiego, co musi umieć by w przyszłości samemu móc wyrabiać przedmioty.
Posłaniec - Zajmuje się przekazywaniem wiadomości.
Strażnik - Oddział zajmujący się pełnieniem służby wartowniczej polegający na obronie obiektów, ziem oraz członków stada.
Szaman - Posiada podstawowy zakres wiedzy medycznej, odprowadza zagubione dusze w zaświaty, nawiązuje kontakt z duchami, przeprowadza ceremonie dla stada.
Uczeń Szamana - By postać stała się Uczniem Szamana, musi widzieć duchy. Uczy się przy wybranym Szamanie wszystkiego o ceremoniach, uroczystościach i o duchach.
Wędrowiec - Samotnik, który nigdy nie dołączył do stada i nie zamierza. przez długie lata jego samotnego koczowniczego trybu życia potrafi sobie lepiej radzić w dziczy niż ci, którzy cały czas żyli w ugrupowaniu.
Zastępca - Podczas nieobecności króla/przywódcy to on zyskuje kontrolę i przejmuje wszelkie jego obowiązki oraz podejmuje decyzje.
Doradca Króla - W trudnych decyzjach doradza królowi/przywódcy stada w ważnych kwestiach. Jest obecny na każdym zebraniu.
Książę / Księżniczka - Syn/córka przywódcy.
Następca Tronu - Zastąpi aktualnego władcę na tronie po jego śmierci, lub abdykacji. O następcy decyduje król/przywódca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ardhi.forumpolish.com
 
Tytuły
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tu miał być bardzo twórczy tytuł, ale wziął się i uciekł. Halloweenowy plebiscyt!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kompendium :: O Fabule-