Latest topics
» Lwia Grota
Wyschnięte Koryto Emptyby Nurvureem Czw Sty 25, 2018 6:28 am

» Serce Lasu
Wyschnięte Koryto Emptyby Nataka Sro Sty 24, 2018 9:39 pm

» Dolna część Wodospadu
Wyschnięte Koryto Emptyby Fahyim Sro Sty 24, 2018 9:36 pm

» Górna część Lwiej skały
Wyschnięte Koryto Emptyby Rashid Wto Sty 23, 2018 7:16 pm

» Chętnie Pogram!
Wyschnięte Koryto Emptyby Mane Wto Sty 23, 2018 11:50 am

» Poszukiwania
Wyschnięte Koryto Emptyby Mane Wto Sty 23, 2018 11:49 am

» Wasze Bannery
Wyschnięte Koryto Emptyby Wymiana Pon Sty 22, 2018 3:12 pm

» Dół kanionu
Wyschnięte Koryto Emptyby Jua Zahri Nie Sty 21, 2018 10:25 pm

» Dziedziniec
Wyschnięte Koryto Emptyby Amon Nie Sty 21, 2018 10:16 pm

» Górna część wodospadu
Wyschnięte Koryto Emptyby Nurvureem Nie Sty 21, 2018 10:01 pm

» Południowa cmentarzysko
Wyschnięte Koryto Emptyby Nurvureem Nie Sty 21, 2018 9:46 pm

» Koryto rzeki
Wyschnięte Koryto Emptyby Sekhmet Sob Sty 20, 2018 9:03 pm

» Wodospad w Oazie
Wyschnięte Koryto Emptyby Sargon Pią Sty 19, 2018 4:23 pm

» Akkie - Jesienny Deszcz
Wyschnięte Koryto Emptyby Seth Sro Sty 17, 2018 6:46 pm

» Nagrody za event
Wyschnięte Koryto Emptyby Nurvureem Sro Sty 17, 2018 11:29 am

» Czego właśnie słuchasz?
Wyschnięte Koryto Emptyby Seth Wto Sty 16, 2018 10:59 pm

» Legowisko Setha i Shayi
Wyschnięte Koryto Emptyby Koda Wto Sty 16, 2018 7:40 pm

» Ruchome Piaski
Wyschnięte Koryto Emptyby Jasiri Wto Sty 16, 2018 12:03 am

» Skargi i Zażalenia
Wyschnięte Koryto Emptyby Nurvureem Nie Sty 14, 2018 7:42 pm

» Oaza
Wyschnięte Koryto Emptyby Nurvureem Nie Sty 14, 2018 7:33 pm


Share
 

 Wyschnięte Koryto

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Serce Pustyni
Seth
Seth
Wyschnięte Koryto Meande10
Stare koryto rzeki, które wyschło pod wpływem wysokich temperatur. Spękana ziemia we wnętrzu koryta jest domem dla owadów, niewielkich gadów i gryzoni.
Powrót do góry Go down
Brzask
Shan'Ronir
Shan'Ronir
Wędrowałem już kawał czasu ale byłem chyba bliski terenów pustynnego stada. nocą kierowałem się niebem. W dzień unikałem palącego słońca. Terasz szedłem tutaj tym korytem aby w miarę koło drzew zaznać otuchy i cienia. Stanowczo pustynia to ne jest teren, który jet stworzony dla mnie. Nie wiedziałem jak ale znajdę to stado.
Powrót do góry Go down
Serce Pustyni
Seth
Seth
Seth szedł wraz ze swoją obstawą w kierunku Wyschniętego Koryta Rzeki Horusa. Po niespełna 30 minutach marszu przez piaski pustyni, dotarli na skraj suchej sawanny, przez którą lata temu przepływała rzeka. Ich oczom ukazał się również obiekt niepokoju kilku członków stada Pustynnych, czyli mały lew o niespotykanie krótkich łapach.
Władca Pustynnych nie bagatelizował jednak całej sprawy. Na widoku jest jeden, ale reszta może się przecież ukrywać. Nie chciał jednak atakować w jakikolwiek sposób nieznajomego, gdyż nie leży to w zwyczaju ich stada.
- Panowie, zostańcie tu proszę. Chcę załatwić to dyplomatycznie. Każdy przecież ma prawo wstąpić na nasz teren, jest naszym gościem - powiedział spokojnym głosem do swoich sojuszników, po czym ruszył na przeciw karłowatego.
- Witaj. Jestem Seth, Serce Pustyni, czyli tutejszy władca. Wstąpiłeś na tereny naszego stada, jednakże nie traktuj tego jako próby wypędzenia. Jeśli jesteś spragniony, zapraszamy cię do naszej oazy, w której otrzymasz wszystko, czego ci potrzeba - rzekł do zielonookiego. Starał się zachowywać jak dobry gospodarz i jednocześnie jak władca, który stara się także troszczyć o bezpieczeństwo swoich pobratymców.
Powrót do góry Go down
Brzask
Shan'Ronir
Shan'Ronir
Szedłem ze spokojem ale mimo to starałem się nie utracić czujności. To mogło być dla mnie bardzo zgubne. Zauważyłem jak w moja stronę zbliża się jasny samiec. Zatrzymałem się kiedy ten zbliżył się do mnie. Słysząc jego słowa lekko skłoniłem się.
-Jestem Shan'Ronir, przybywam z dawnej Lwiej Ziemi teraz Zwanej Złotym Brzaskiem- Rzekłem z duma w glosie.
-Przybyłem tutaj aby porozmawiać- No mniej więcej w tej spawie.
Powrót do góry Go down
Serce Pustyni
Seth
Seth
Seth wysłuchał słów karłowatego lwa ze stoickim spokojem, lecz zatrzymał się przy wzmiance o Lwiej Ziemi. Dawnej Lwiej Ziemi? Nie rozumiał, co mogło się właściwie wydarzyć, że Lwia Ziemia nie jest już określana w ten sposób. No i najważniejsze: czy Shaya o tym wie?
- Shan'ronirze...co masz na myśli mówiąc, że Lwia Ziemia zwana jest teraz...Złotym Brzaskiem? - spytał zainteresowany, gdy ten skończył mówić - Porozmawiać? Rozumiem. W takim wypadku naprawdę, zapraszam cię do naszej głównej...że tak to ujmę, "siedziby" - uśmiechnął się lekko pod nosem. Był niesamowicie ciekawy, co takiego wydarzyło się ostatnim czasem na Lwiej Ziemi, że zmienili nazwę stada i wysłali kogoś do Pustynnych w sprawach dyplomatycznych.
Powrót do góry Go down
Brzask
Shan'Ronir
Shan'Ronir
-Porozmawiamy może na miejscu- Rzekłem ze spokojem. Teraz może to nie najlepszy moment. U nich an spokojnie będzie czas aby przeprowadzić te rozmowę i może wyjdzie z tego coś więcej. W głowie miałem już plan. Miałem nadzieje, że uda się wszystko przeprowadzić gładko, a sami pustynni są tacy jak się słyszało.
Powrót do góry Go down
Serce Pustyni
Seth
Seth
Seth nie odpowiedział już na słowa Shan'Ronira. Uśmiechnął się tylko do niego i dał mu znak, że mogą już ruszać. Odwrócił się w taki sposób, by iść obok nieznajomego. Nie chciał odwracać się plecami, w końcu to niebezpieczne.
Skinął łbem strażnikom i udali się w stronę Serca Piasków.
zt x2
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down
 
Wyschnięte Koryto
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koryto rzeki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Krainy Stad :: Pustynni Bariyah :: Rzeka Horusa-