IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Witamy na Adhri PBF.
Ziemia tej krainy stanowi skarbnicę początku oraz historii.Tutejsze drzewa pamiętają urodzaj jak i gorzkie czasy. Przez długie lata panowało jedno stado, które przez zdradę i chciwość podzieliło się na dwie frakcje, Lwią Ziemię i Złą Ziemię. Mimo iż każde prowadziło osobną politykę przez zawiść narastały konflikty. >>Więcej tu<<

Share | 

Obrzeża

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
Samotnik
-Zamrożona?- Czułem się jak małe lwiątko, które dopiero poznaje świat. Dla niej to normalne coś co miała na co dzień. Dla mnie jednak nie. to było całkiem coś nowego.
-A to bezpieczne?- Nie bałem się ale nie chciałbym nabawić się kłopotów i tyle. Nie zmienia to jednak faktu, że tak jestem zaciekawiony tym co lwica powiedziała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Samotnik
Tak zamrożona, ale jest bezpiecznie bo to ugniata się lekko po swoich łapach. Wesoło jest przynajmniej dzięki temu - rzekła radosnym głosem. Po chwili Freya przypomniała sobie, że musi coś poszukać w jakiejś okolicy więc musiała ładnie przeprosić Furahę.
- Przepraszam, ale muszę iść bo obowiązki mnie wzywają, a jeszcze chcę odwiedzić miejsce - rzekła ze spokojnym głosem. Kiwnęła łebkiem. Freya wybiegła z dżungli.

z.t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Samotnik
-Do zobaczenia- Powiedziałem za nią i lekko machnąłem ogonem. Nie miałem nic przeciwko temu. Z całą pewnością jeszcze będę miał okazje ujrzeć to o czym ona mówiła. Jednak w tym monecie sam skierowałem swe kroki gdzie indziej.
zt
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Obrzeża
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Obrzeża Desperacji