IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Witamy na Adhri PBF.
Ziemia tej krainy stanowi skarbnicę początku oraz historii.Tutejsze drzewa pamiętają urodzaj jak i gorzkie czasy. Przez długie lata panowało jedno stado, które przez zdradę i chciwość podzieliło się na dwie frakcje, Lwią Ziemię i Złą Ziemię. Mimo iż każde prowadziło osobną politykę przez zawiść narastały konflikty. >>Więcej tu<<

Share | 
 

 Lucia Alma

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Dane Personalne


♦ Imie: Lucia Alma

♦ Pseudonim: Lucia

♦ Gatunek: Jako iż jest wynikiem miłości lwa afrykańskiego i berberyjskiego, posiada cechy obydwu tych gatunków. Najbardziej przypomina jednak lwa afrykańskiego

♦ Wiek: 3 lata -  młodzieniec

♦ Stado: Lwia Ziemia

♦ Rodzina: Jej matką jest Kiara, ojca nigdy nie poznała.
Ma liczne rodzeństwo.
Dzieje Postaci


♦ Statystyki:


Siła ●●●●oo
Zręczność ●●oooo
Percepcja ●●●●oo


♦ Słabe Strony:

• lekkoduch
• polowania wciąż nie wychodzą jej najlepiej
• romantyczka (nie myśli o życiu poważnie)
• kochliwa


♦ Mocne Strony:

• lojalna
• kocha całym sercem
• potrafi wybaczać
• za tych, których kocha jest w stanie oddać wiele, nawet życie
• woli rozwiązywać sprawy rozmową, aniżeli przemocą


♦ Aparycja:

Młoda, szczupła lwica o kremowej sierści i pomarańczowych oczach. Jej charakterystyczną cechą jest biała "maska" na pyszczku, krzaczaste brwi i szare frędzelki na uszach. Ma lekki przerost futra.

♦ Charakter:

Lucia Alma jest romantycznym lekkoduchem, który kocha się bawić, marzyć i podziwiać nocą gwiazdy. Często bywa nieposłuszna i zdarza jej się być zrzędliwą wobec innych, ale to zależy od jej samopoczucia. Nie potrafi też zbytnio się czymś przejmować.
Jeżeli chodzi o wrogów, lwica długo rozpamiętuje to, co zrobili i ciężko jest jej im wybaczyć. Nie lubi także od razu przechodzić do rękoczynów, uznaje to za ostateczność.


♦ Historia:

Urodzona z lewego łoża jako bękart wraz ze swoimi braćmi, oddana w opiekę Arany - lwicy, która miała ich wychować i tym samym dotrzymać królewskiej tajemnicy, o której wiedziała tylko rodzina królewska oraz wysoko postawieni członkowie stada.

Od narodzin mała Lucia we wszystkim przypominała swoją prawdziwą matkę, Kiarę. Nie w głowie jej były walki i polowania. Bardziej wolała spędzać czas na pogaduszkach i niewinnej zabawie z Araną. Mimo, że lwica pamięta Kiarę jak przez mgłę, bardzo ją kochała jako dziecko, rozumiała dlaczego jest tak, a nie inaczej i przede wszystkim jej wybaczyła.
Gdy trochę podrosła, była uczona walk i polowania, lecz nie szło jej to najlepiej. Zawsze wychodziła z założenia, że "jakoś to będzie", "jakoś da sobie radę". W końcu w wieku dwóch lat poznała siedmioletniego lwa o imieniu Chandros. Ze względu na swój charakter, Lucia szybko zakochała się w lwie i zaczęła samowolnie spędzać z nim cały swój czas. Chandros nie był zainteresowany tak młodą lwicą, ale też jej nie odtrącał. Potraktował ją jako przyjaciółkę i nauczył wieku przydatnych rzeczy, m.in. polowania i niektórych technik walki z innymi lwami.
W końcu ów lew odszedł od Lucii, przez co ta poczuła się oszukana i postanowiła wrócić do swojego domu. Ku jej zaskoczeniu, Lwia Ziemia zmieniła się pod wieloma względami i władzę objął jeden z jej braci. Tutaj też spotkała Mal'dira i Shan'dorda po długim czasie rozłąki. Postanowiła na stałe zasilić szeregi Lwiej Ziemi.


♦ Ciekawostki:

• rodowita Lwioziemka
• nigdy nie poznała swojego ojca
• kocha opowieści o władcach z przeszłości


♦ Ekwipunek:

• sakwa na diamenty
• prawie zawsze nosi zasuszony już wianek na głowie


 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
akceptacja
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Lucia Alma
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka :: Zaakceptowane-