IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Witamy na Adhri PBF.
Ziemia tej krainy stanowi skarbnicę początku oraz historii.Tutejsze drzewa pamiętają urodzaj jak i gorzkie czasy. Przez długie lata panowało jedno stado, które przez zdradę i chciwość podzieliło się na dwie frakcje, Lwią Ziemię i Złą Ziemię. Mimo iż każde prowadziło osobną politykę przez zawiść narastały konflikty. >>Więcej tu<<

Share | 
 

 Rufin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Dane Personalne


♦ Imie: Rufin

♦ Pseudonim: Rufin

♦ Gatunek: Hiena

♦ Wiek: 4 lata, dorosły

♦ Stado: Samotnik

♦ Rodzina: Orion i Nel ( rodzice ), Kronos ( wuj ) i reszta rodziny ( nieznana )Dzieje Postaci


♦ Statystyki:


Siła ●●●ooo
Zręczność ●●●●●o
Percepcja ●●oooo


♦ Słabe Strony:


- Gaduła
- Tchórz
- Ciekawość
- Kłamca


♦ Mocne Strony:


- Szybkość
- Poczucie humoru
- Orientacja w terenie


♦ Aparycja:


Na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie groźnego i niezbyt miłego. Jest dobrze zbudowany, jednak nie wyróżnia się wielkością od rówieśników z klanu.  Dominuję sierść koloru szarego, z paroma wyjątkami w różnych miejscach. Dolna część łap ma barwę czarną, tak jak u większości hien. Może to przypominać coś w rodzaju „skarpetek” na łapach. Na tułowiu i zadzie można zauważyć ciemne cętki różnej wielkości. Z kolei  przez cały grzbiet od góry przebiega swego rodzaju grzywa, również charakterystyczna dla hien. Jest ona koloru czarnego i dosyć długa. Oczy Rufina są koloru żółtego. Na pysku znajduje się także blizna, przechodząca przez prawe oko. Warto też wspomnieć o tym, że Rufin często robi groźne miny, pokazując przy tym swoje zęby. Jednak po mimo złego pierwszego wrażenia nie jest aż taki zły na jakiego może wyglądać.


♦ Charakter:


Przede wszystkim Rufin od zawsze nie grzeszył odwagą. Stara się to zwalczyć, jednak różnie mu to wychodzi. Czasem pod wpływem strachu jest tak przestraszony, że może zrobić czyn niezwykle heroiczny godny niemal bohatera. Innym razem może być po prostu sparaliżowany strachem i wtedy nie zrobi nic, poza ucieczką.  Rufin gdy tylko ma okazję gada praktycznie bez przerwy. Czasem powie coś do siebie, a niekiedy uda mu się spotkać jakieś inne zwierzę. I wtedy po prostu pysk mu się nie zamyka. Jest również ciekawy, nie tylko otaczającego go świata ale także i innych zwierząt. Nieraz palnie coś głupiego albo zapyta o jakąś niezręczną sytuację. Te właśnie cechy wprowadzają go często w kłopoty.  Często również zdarza mu się kłamać. Głównie jeśli chodzi o jakieś tematy, o których nie ma zielonego pojęcia. Udaje wtedy, że świetnie się w nim orientuje i wie o czym mówi. Natomiast jedną chyba z niewielu zalet u Rufin jest poczucie humoru. Hiena często żartuje i się śmieje, nawet jeśli nikogo innego żarty te nie śmieszą. Może także się pochwalić dobrą orientacją w terenie. I jeśli chodzi o jego pogląd na świat to najbardziej pasuje do niego optymista. Jednak gdzieś tam głęboko w psychice pamięta także o zabójcy jego rodziców. Jest pamiętliwy jeśli chodzi o takie sprawy i pragnie zemsty.  Póki co tylko czeka, ale nie ma co się martwić. Potrafi być cierpliwy i powolutku dążyć do celu. Często też obwinia się o śmierć najbliższych, twierdząc że mógł temu zapobiec.


♦ Historia:


Rufin urodził się w jednym ze stad hien. Niebawem narodzinach jego ojciec – Orion został przywódcą klanu ( stada ), obalając i zabijając swojego brata, dotychczasowego lidera. Niektórym z klanu się to nie podobało. Jednak póki co nikt tego nie okazywał, można rzec że czekali na właściwy moment. Rufin dorastał i był już młodzieńcem i wtedy wszystko się zmieniło.
Znaczna część hien pod wodzą niejakiego Herona zaatakowała pozostałych w nocy. Orion i Nela zginęli na oczach ich syna. Rufin stał bezradnie i patrzył, bał się. I zrobił coś czego sobie nigdy nie wybaczy. Zaczął błagać o litość zabójcę, który przed chwilą zabił jego rodziców. Zapewne wtedy by go wyśmiał i zabił gdyby nie pozostałe hieny, pod wpływem których ostatecznie Heron wygnał Rufina.
- Uciekaj tchórzu, ale pamiętaj kolejne nasze spotkanie nie skończy się tak dobrze – zabrzmiał wtedy Heron. Na słowach się nie skończyło. Nowy lider stada zrobił Rufinowi bliznę, biegnącą przez prawę oko. Był to swego rodzaju znak i ostrzeżenie. Ktokolwiek z klanu spotka teraz Rufin będzie jego wrogiem. Po tym wszystkim nasz młody bohater oczywiście uciekł i biegł w nieznane, byle jak najdalej. Nie zwalniał. Chciał być jak najdalej, chciał zapomnieć.


♦ Ciekawostki:


- Często myśli o sobie w trzeciej osobie
- Nie wierzy w coś takiego jak miłość
- Dobrze pływa i nurkuje, lubi to ćwiczyć gdy się nudzi♦ Ekwipunek:

Woreczek na diamenty


 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Serce Pustyni
avatar
Wszystko super, tylko proszę jeszcze, byś uzupełnił dane w profilu ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zrobione
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Serce Pustyni
avatar
W takim razie akcept Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Rufin
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka :: Zaakceptowane-