Latest topics
» Lwia Grota
by Nurvureem Czw Sty 25, 2018 6:28 am

» Serce Lasu
by Nataka Sro Sty 24, 2018 9:39 pm

» Dolna część Wodospadu
by Fahyim Sro Sty 24, 2018 9:36 pm

» Górna część Lwiej skały
by Rashid Wto Sty 23, 2018 7:16 pm

» Chętnie Pogram!
by Mane Wto Sty 23, 2018 11:50 am

» Poszukiwania
by Mane Wto Sty 23, 2018 11:49 am

» Wasze Bannery
by Wymiana Pon Sty 22, 2018 3:12 pm

» Dół kanionu
by Jua Zahri Nie Sty 21, 2018 10:25 pm

» Dziedziniec
by Amon Nie Sty 21, 2018 10:16 pm

» Górna część wodospadu
by Nurvureem Nie Sty 21, 2018 10:01 pm

» Południowa cmentarzysko
by Nurvureem Nie Sty 21, 2018 9:46 pm

» Koryto rzeki
by Sekhmet Sob Sty 20, 2018 9:03 pm

» Wodospad w Oazie
by Sargon Pią Sty 19, 2018 4:23 pm

» Akkie - Jesienny Deszcz
by Seth Sro Sty 17, 2018 6:46 pm

» Nagrody za event
by Nurvureem Sro Sty 17, 2018 11:29 am

» Czego właśnie słuchasz?
by Seth Wto Sty 16, 2018 10:59 pm

» Legowisko Setha i Shayi
by Koda Wto Sty 16, 2018 7:40 pm

» Ruchome Piaski
by Jasiri Wto Sty 16, 2018 12:03 am

» Skargi i Zażalenia
by Nurvureem Nie Sty 14, 2018 7:42 pm

» Oaza
by Nurvureem Nie Sty 14, 2018 7:33 pm


Share | 
 

 Everdown

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Gość
Anonymous
Gość
Dane Personalne


♦ Imie: Everdown

♦ Pseudonim: Zguba

♦ Gatunek: Lew afrykański

♦ Wiek: Dorosła, 5 lat

♦ Stado: Ni ma.

♦ Rodzina: Sheogorath - partner.Dzieje Postaci


♦ Statystyki:


Siła ●●●●●o
Zręczność ●●●●oo
Percepcja ●ooooo


♦ Słabe Strony:


* Jest niecierpliwa.
* Źle znosi przebywanie w większej grupie.
* Nieco zbyt łatwo wdaje się w bójki.
* Nieprzyjemna w pierwszych kontaktach.


♦ Mocne Strony:


* Jest przebiegła, sprytna i inteligentna.
* Lojalna oraz wierna.
* Jej umiejętności bitewne są wysokie. Niewielu jest takich, którzy dorównują jej siłą.


♦ Aparycja:


Everdown jest niezwykle masywną i wyrośniętą lwicą. Przerasta większość swych rówieśniczek, dorównuje wielkością niektórym samcom. Jednocześnie ma dosyć niewinny, uroczy wygląd. Nie należy się nim kierować, gdyż z pewnością okaże się to zgubne w skutkach. Sierść lwicy ma ciemnoczekoladową barwę z beżowo-kremową szują, brzuchem i pyszczkiem. Jej oczy są duże i jasnobłękitne, nadają jej miły, niewinny wyraz, który ani trochę nie pasuje do charakteru. Uszy lwicy są dosyć duże, zakończone podobnymi do tych rysicj frędzelkami. Na całej mordce Everdown pojawiają się białe symbole - nad uszach są to kropki, nad i pod oczami kreski poziome lub pionowe. Lwica ma również długą "grzywę" pojawiającą się wyłącznie na karku i długą grzywkę. Na przednich łapach oraz po bokach szyi pojawiają się ciemne, niewyróżniające się pręgi.
Ogon Everdown jest długi, zakończony tradycyjnym lwim pędzelkiem.


♦ Charakter:

Everdown jest stworzeniem dumnym, niezwykle dostojnym w swoim postępowaniu, a jednocześnie samodzielnym i niepodlegającym niczyjej władzy. Świadoma własnej siły oraz swego rodzaju potęgi, stara się nie polegać na nich i nie wykorzystywać w żaden sposób, choć często ulega pokusie...
Z reguły nie miesza się w sprawy klanów i nie interesuje się wojnami i konfliktami, które nie dotyczą jej w sposób bezpośredni. Stroni od kontaktów towarzyskich, gdyż jest samotnikiem z krwi i kości. Więcej. Jest introwertyczką. Toleruje jedynie Sheogorath'a od którego nie może się uwolnić już od dłuższego czasu, jednakże... jego obecność jej nie przeszkadza. Stara się odstraszyć innych poprzez nadmierną, złośliwą wręcz szczerość i ironię, przez co bywa odbierana jako zbyt pewna siebie i agresywna kreatura.
Można by rzec, że nie cierpki innych lwów. Do każdego posiada jakieś uprzedzenie i długo zajmie, im obdarzy potencjalnego towarzysza zaufaniem. Samce są w końcu nieodpowiedzialne i strasznie leniwe, zaś samice z reguły nie mają za grosz zorganizowania i rozumu. Lecz nie winno się wrzucać wszystkich do jednego wora.
A czy słyszeliście kiedyś o sprawiedliwości?
Otóż lwica bardzo ją sobie ceni, dzięki czemu swego czasu pozyskiwała u swych pobratymców szacunek z racji na tę cechę usposobienia. Zawsze odpłaca za wyrządzone krzywdy "tą samą wagą" nie myśląc nawet o jakimkolwiek miłosierdziu i ulgach wobec okrucieństwa i tyranii. Ma to jednak swoje drugie dno... Nie ma możliwości, aby została obojętna na zbyt wysoko mierzoną karę. Oko za oko, ząb za ząb, jak to mawiają...


♦ Historia:

Nudna, nieciekawa i zwyczajna. Urodziła się w odległych krainach, wolnych od wpływów stad, które chciałoby przejąć władzę absolutną. Dzieciństwo i okres dorastania również nie był niczym nadzwyczajnym. Everdown od początku trzymała się z dala od innych, wolała przebywać w samotności wśród błogiej ciszy, niż bawić się z rodzeństwem. Zbierała za to pretensje od całej rodziny. Z początku przejmowała się tym i próbowała zmienić swe nastawienie, jednakże później całkowicie zobojętniała. Chadzała własnymi ścieżkami, sama polowała, sama walczyła o przetrwanie. Im starsza była, tym mniej czasu spędzała w stadzie. Doskwierała jej nudza i przewidywalność życia. Spanie, zabawa, polowanie, jedzenie, spanie, polowanie i tak do znudzenia.
Mając dwa lata udała się na kolejny "spacer" i już nie wróciła. Nie odczuwała potrzeby żegnania się z kimkolwiek. Podróżowała sama i, co najdziwniejsze biorąc pod uwagę, że lwy to gatunek stadny, czuła się świetnie. Do czasu aż napotkała Sheogorath'a. Z początku nie chciała słyszeć o żadnej wspólnej podróży i odpędzała upartego zalotnika. Nie pomagały dogryzki, złośliwości i ostrzegawcze warknięcia, samiec zresztą nie pozostawał jej w tym dłużny. Everdown szybko zorientowała się jednak, że obecność lwa nie przeszkadza jej tak bardzo. Praktycznie wcale. Zaakceptowała wiec jego towarzystwo, a z czasem nawet coś więcej. Od tego czasu oboje podróżują samotnie. Lwica nie ma większej ochoty tego zmieniać.


♦ Ciekawostki:


» Posiada bliznę na lewym udzie oraz lewym ramieniu, które przypominają jej o wojowniczej naturze.
» Nienawidzi ryb.
» Jej ulubioną porą dnia jest noc, gwiazdy, księżyc, przestworza. Jest także zafascynowana wszelakim światłem. Następną lubą w kolejności woda. Obydwie te rzeczy nie dorastają jednak do pięt zamiłowaniu w burzach, grzmotach, tornadach i sztormach.  


♦ Ekwipunek:

Brak.
Powrót do góry Go down
Samotnik
Sagala
Akcept, proszę tylko o uzupełnienie profilu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Everdown
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Nieaktywne Karty-