IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Witamy na Adhri PBF.
Ziemia tej krainy stanowi skarbnicę początku oraz historii.Tutejsze drzewa pamiętają urodzaj jak i gorzkie czasy. Przez długie lata panowało jedno stado, które przez zdradę i chciwość podzieliło się na dwie frakcje, Lwią Ziemię i Złą Ziemię. Mimo iż każde prowadziło osobną politykę przez zawiść narastały konflikty. >>Więcej tu<<

Share | 
 

 Vis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Samotnik
avatar
Dane Personalne


♦ Imie: Vis

♦ Pseudonim: Jego imię jest zbyt krótkie na jakiekolwiek skróty, a w jego życiu nie pojawił się nikt, kto zechciałby nadać mu pseudonim. Brak.

♦ Gatunek: lew afrykański

♦ Wiek: 4 lata

♦ Stado: Samotnik

♦ Rodzina: Jakaś była, ale się zmyła.Dzieje Postaci


♦ Statystyki:


Siła●●oooo
Zręczność ●●●●●o
Percepcja●●●ooo


♦ Słabe Strony:

słaby psychicznie i fizycznie|łatwo się poddaje|zaniżona samoocena|silny lęk przed przywiązaniem  

♦ Mocne Strony:

współczujący|tolerancyjny|życzliwy|rozważny

♦ Aparycja:

Vis to lew smukły, niezbyt umięśniony, o delikatnych, niemalże samiczych rysach pyska. Jego ciało jest w dużej mierze pokryte krótką, brązową sierścią, która zmienia swój kolor na jaśniejszy w okolicach brzucha, pyska i przednich łap osobnika. Z pewnością rzuca się w oczy bujna grzywa samca - ciemnobrązowa, niemalże wpadająca w czerń. Podobna sierść porasta okolice stawu łokciowego i ogon lwa. Oczy Visa są zielono-żółte.

♦ Charakter:

Vis? Cóż... Jest to lew, który swoim charakterem przypomina bardziej płochliwą kurę niż króla sawanny. Ma bardzo słabą psychikę - szybko się poddaje, czasem nawet nie próbując, jest zacofany, odbierany jako osobnik nieśmiały. Silne poczucie bliskości łączy się u niego z lękiem przed przywiązaniem. Boi się samotności, ale na siłę się w nią pcha. Hipokryta. Cierpi na chorobę sierocą. W głębi duszy wrażliwy,  na zewnątrz zwykły mazgaj. Stara się być życzliwy. Decyzje podejmuje bardzo rozważnie i ogólnie to lew dość ostrożny.  Jest kochliwy, a w niektórych sytuacjach potrafi wydobyć z siebie szczyptę romantyka, ale zwykle swoje sympatie zachowuje dla siebie. Bardzo chce się ustatkować.

♦ Historia:

Urodził się w samotniczej rodzinie tuż przy granicy obecnych terenów Lodowych Grzyw. Ojciec został wygnany za zupełnie nieświadome sprowadzenie wroga. Jako młody lew zaprzyjaźnił się bowiem z pewnym samotnikiem. Potem okazało się, że interesowny lew ma na celu tylko dostanie się zamkniętych kręgów Lodowych Grzyw. Był łasy na władzę, ot co! Po fałszywym przyjacielu ślad zaginął, ojciec Visa został wygnany. A matka? Cóż... Matka pojawiła się znikąd. Pewnego dnia pojawiła się w okolicach krainy i już została. Z tej znajomości powstał Vis. Oczko w głowie matki, wielki zawód ojca, który zresztą został stratowany przez zwierzynę kilka tygodni po narodzinach potomka. Maleńkie lwiątko zostało z mamą, która starała się wychować go na delikatnego, czułego lewka.  Nic dziwnego - ona sama była raczej pokojową istotką. Niestety i jej przyszło opuścić ten świat. Kiedy Vis miał siedem miesięcy, lwica ciężko zachorowała. Nie dało się jej uratować. Wkrótce zmarła. Vis był do niej bardzo przywiązany. Przez jej śmierć cierpi na chorobę sierocą. Na początku chciał zagłodzić się na śmierć, żeby dołączyć do rodziców, ale pewnego dnia znalazł go lew pustelnik. Nigdy nie wyjawił mu swojego imienia. Vis nie był w stanie kochać go jak rodzica, ale stopniowo zaczął akceptować staruszka. Upartość pozwoliła lwu wpoić wiele prawd do młodej głowy. Tym sposobem Vis wyrósł na uczciwego, życzliwego samca. Los chciał, żeby pustelnik również go opuścił. Umierał. Vis nie mógł na to patrzeć. Wystraszył się i uciekł. Czasami dręczą go wyrzuty sumienia, ale nie myśli o powrocie. Pustelnik już pewnie nie żyje. Teraz Vis próbuje poukładać sobie życie. Czy będzie w stanie zaufać komuś ponownie?  

♦ Ciekawostki:

To nieciekawa postać. Brak.


♦ Ekwipunek:

1x sakiewka

*Za Ekranem ...


♦ Imie/Pseudonim: Ola, Aleksandra

♦ Wiek: ściśle tajne

♦ O mnie : Zapalona miłośniczka czołgów i historii II wojny światowej. Szczęśliwa posiadaczka psa oraz dwóch świnek morskich.

♦ Mój Azyl:
♦️ DA: -------
♦️ GG: --------
♦️ Skype : -------


*Pole Nieobowiazkowe

 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Akcept

_________________
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Vis
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka :: Zaakceptowane-