IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Witamy na Adhri PBF.
Ziemia tej krainy stanowi skarbnicę początku oraz historii.Tutejsze drzewa pamiętają urodzaj jak i gorzkie czasy. Przez długie lata panowało jedno stado, które przez zdradę i chciwość podzieliło się na dwie frakcje, Lwią Ziemię i Złą Ziemię. Mimo iż każde prowadziło osobną politykę przez zawiść narastały konflikty. >>Więcej tu<<

Share | 
 

 Kaaivy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Akolita
avatar
Dane Personalne


♦ Imie: Kaaivy

♦ Pseudonim: Ivy - choć akceptuje ten skrót jedynie w gronie najbliższych jej osób.

♦ Gatunek: Lew afrykański

♦ Wiek: 4 lata {Dorosła}

♦ Stado: Krwawy Zmierzch

♦ Rodzina: {Dziadkowie} Skaza i Zira; {Rodzice} Dakkar i Hassira; {Bracia} Hazir i Hashil; {Siostra} Nataka.Dzieje Postaci


♦ Statystyki:


Siła ●●●●●o
Zręczność ●●●ooo
Percepcja ●●oooo


♦ Słabe Strony:

• Niewielka skłonność do empatii
• Upartość
• Arogancja
• Zawadiactwo
• Bezwzględność♦ Mocne Strony:

• Wytrwałość
• Pewność siebie
• Nie pozwala sobą manipulować
• Gdy jest to w danej sytuacji wskazane, potrafi zachować zimną krew i powagę
• Nie boi się ryzyka♦ Aparycja:Smukła sylwetka pokryta jest ciemnoszarą sierścią o delikatnych przejaśnieniach wewnątrz uszu, na pysku oraz podbrzuszu. Końcówka jej ogona ma jasną, niemalże białą barwę. Jej oczy są intensywnie złote, wpadające delikatnie w pomarańcz. Sierść nad ciemnoróżowym nosem jest przyciemniona. Grzywka ma ten sam kolor co reszta ciała.


♦ Charakter:

Kaaivy charakteryzuje się niezwykłą pewnością siebie, nieraz graniczącą wręcz z arogancją. Ceni sobie niezależność, dlatego zawsze, gdy wymaga się od niej czegoś wbrew jej woli, przepełnia ją irytacja i bunt. Jest bardzo zawzięta i nigdy nie poddaje się bez walki. Twardo trzyma się swojego zdania, przez co niezwykle ciężko ją zmanipulować. Nie jest szczególnie towarzyska, ani skora do okazywania uczuć. Uczucia definiuje jako słabości, a z kolei zdradzanie ich może obrócić się przeciwko niej. Czyż nie? Nawet w gronie stada na szacunek z jej strony należy sobie zapracować. Wobec wrogów jest bezlitosna i niezwykle pamiętliwa. W przypływie gniewu zdarza jej się działać pod wpływem impulsu. Rzadko kiedy na jej licu można dostrzec prawdziwy uśmiech - który nie jest grymasem drwiny bądź ironii. Za to ten drugi wariant pojawia się całkiem często. Nie obawia się mówić wprost tego, co o kimś sądzi. Uwielbia podejmować ryzyko - w końcu bez niego nie ma zabawy. Przez to zdarza jej się zachowywać dość lekkomyślnie, lecz jednocześnie ma tego pełną świadomość. Mimo to, w momencie gdy wymaga tego od niej sytuacja, potrafi zachować rozsądek i zimną krew.


♦ Historia:

Przyszła na świat wraz z pozostałą trójką rodzeństwa - Hazirem, Hashilem oraz Nataką. Od najmłodszych lat najwięcej czasu spędzała w towarzystwie siostry, lecz równie mocno przywiązana jest do swoich braci. Mimo że prawdopodobnie ciężko wyczytać to z jej postawy, za każdego z nich lwica byłaby gotowa oddać życie.
Odkąd tylko pojawiły się jej pierwsze kły, Kaaivy zaczęła rozwijać swe łowieckie zdolności. Naturalnie, jako lwiątko czaiła się na niewielkie zwierzęta, jak jaszczurki czy ptaki. Skupiona na pogoni za ofiarą potrafiła znacznie oddalić się od stada bez wiedzy rodzicieli - za co zwykle ją karcono. Nie lubiła monotonii, co skutkowało częstymi wędrówkami. Najczęściej w “poszukiwaniu przygód” towarzyszyła jej siostra.
Wraz ze śmiercią ojca tron przejął jej brat - Hazir. Wtedy również nadano jej tytuł Akolity. Stała się jednym z przewodników, a także doradców nowego władcy.♦ Ciekawostki:

• Posiada pełne znamię stadne 4/4
• Wywodzi się z rodziny królewskiej
• Ma w zwyczaju skrywać się w mroku - tam, gdzie najtrudniej wyłapać wzrokiem jej ciemną sierść♦ Ekwipunek:

• Sakwa na diamenty
• Pełne znamię stadne*Za Ekranem ...


♦ Imie/Pseudonim: Kemithra, tudzież Luneł C:

♦ Wiek: Rocznikowo 17

♦ O mnie : -

♦ Mój Azyl:
DA
♦ GG - 51692351
♦ Skype: -


*Pole Nieobowiazkowe

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mroczny Mistrz
avatar
Akcept
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Kaaivy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka :: Zaakceptowane-