IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Witamy na Adhri PBF.
Ziemia tej krainy stanowi skarbnicę początku oraz historii.Tutejsze drzewa pamiętają urodzaj jak i gorzkie czasy. Przez długie lata panowało jedno stado, które przez zdradę i chciwość podzieliło się na dwie frakcje, Lwią Ziemię i Złą Ziemię. Mimo iż każde prowadziło osobną politykę przez zawiść narastały konflikty. >>Więcej tu<<

Share | 
 

 Hazir ~ Mroczny Mistrz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Mroczny Mistrz
avatar
Dane Personalne


♦ Imie: Hazir

♦ Pseudonim: Zjawa

♦ Gatunek: Lew

♦ Wiek: 4 lata (Dorosły)

♦ Stado: Krwawy Zmierzch

♦ Ranga: Mroczny Mistrz

♦ Rodzina: Skaza i Zira - dziadkowie || Dakkar i Hassira - rodzice || Hashil, Nataka i Haaivy - rodzeństwo || Shomari - syn || Nastia - Partnerka.

♦ Towarzysz: Nietoperz

Dzieje Postaci


♦ Statystyki:Siła ●●●●oo
Zręczność ●●oooo
Percepcja ●●●●oo♦ Słabe Strony:


~ Brutalność
~ Rzadko komu współczuje
~ Uparty
~ Nienawiść
~ Tłumi uczucia przy innych (nie dotyczy rodziny)
~ Potrafi być brutalny, podły i chamski
~ Ukrywa swoją orientację seksualną. (Twierdzi że jest heteroseksualny)


♦ Mocne Strony:


~ Dyplomacja
~ Prowadzenie Stada (wprowadzanie rygoru)
~ Cierpliwość ale tylko do momentu
~ Potrafi doskonale walczyć i zabijać (w historii wykazał się).


♦ Aparycja:Hazir jest dobrze zbudowanym samcem. Bardzo przypomina za młodu swojego dziadka Skazę. Z dalekiej odległości mylą go po pysku z nim. Odziedziczył oczy po swojej babce Zirze. Ma dwukolorową grzywę czyli brązowo-rudawo ciemną, która sięga do połowy podbrzusza. W mimice ciężko odnaleźć uśmiech u samca tylko obojętność i chłód.

♦ Charakter:

Z charakteru Hazir jest nieobliczalny i chamski. Nie posiada żadnych skrupułów dla swoich wrogów. Posiada mrok w sercu jak jego dziadek Skaza. Jeśli ktoś bardziej pozna jego jest kochanym i przyjaznym samcem, ale dopóki ktoś nie podpadnie wtedy zamyka się w sobie pokazując swoje prawdziwe oblicze. Potrafi manipulować swoją ofiarą.

♦ Historia:


Gdy narodził się Hazir był pierwszym potomkiem Dakkara i Hassiry. Posiada 3 rodzeństwa: brata Hashila i dwie siostry: Nataka  i Kaaivy. On przez szamana został naznaczony, że to on odziedziczy tron w tym stadzie dlatego musiał wszystkiego nauczyć się żeby nie zawieść swoich członków stada. Książę uwielbiał bawić się ze swoim bratem Hashilem i rówieśnikami. W dodatku jeśli ktoś dokuczał jego siostrom to zawsze ich bronił przed niebezpieczeństwem. Minęło dużo czasu jak dorastał to wtedy Ojciec jego zabrał go pierwszy raz poza tereny krwawego zmierzchu co było na początku nowością i opowiadał, że kiedyś dziadek Skaza jego władał trochę lwią ziemią aż do momentu jak Simba go nie zrzucił z tronu. Wtedy zauważyli Kiona samego, który pilnował granic. W końcu znaleźli okazję, żeby zemścić się na rodzinie królewskiej Kiary i Kovu. Gdy mocno zranili Kiona, to Hazir nie okazał żadnych skrupułów i zamordował go chcąc pokazać, że jest godnym następcą tronu. Po pewnym czasie przyszli do wulkanu żeby porozmawiać z Skazą i ich pochwalił za czyny że nie zadziera się ze stadem Krwawego Zmierzchu. Po tamtejszej sytuacji Hazir zbliżał się do dorosłości, usłyszał od matki, że inne stado chce paktować z nimi więc był zainteresowany ową sprawą bo mógł nauczyć się dyplomacji co jego bardzo ciągnęło. Strażnicy zauważyły obce lwy, które miały paktować to wtedy nie zdążyły na czas żeby ich uratować bo przybiegli za póżno, ponieważ zostali zaatakowani przez obce lwy wtedy jedynie odbili księżniczkę, która jedyna przeżyła zamach i została zabrana do Krwawego Zmierzchu, wtedy dowiedział się Dakkar o śmierci przyjaciela który obiecał aranżację ich dzieci. Gdy Mroczny Mistrz zauważył ją przerażoną zawołał do Hazira żeby nią zajął się wtedy pokazał jej wszystkie tereny i zaopiekował się nią do czasu jak zakochali się w sobie. Po śmierci Ojca, Hazir objął tron ze swoją partnerką Mroczną Damą - Nastią.


♦ Ciekawostki:


1. Posiada pełne znamię stadne (4/4)
2. Pochodzi z Królewskiej rodziny
3. Posiadał romans z partnerką Arisa (lwioziemka) i ma z nią syna Shomari. (Arisa zniknęła zostawiając mu syna). Nie znał jeszcze swojej pierwszej partnerki.
4. Jest w związku z Nastia.
5. Nienawidzi Lwioziemców.♦ Ekwipunek:


1.Pełne Znamię stadne
2.Woreczek skórzany na Diamenty


*Za Ekranem ...


♦ Imie/Pseudonim: Ania / Freya

♦ Wiek: 29

♦ O mnie : Nie lubię opisywać siebie xD

♦ Mój Azyl:
♦ GG: 61422213
♦ Skype: znają niektórzy xD


*Pole Nieobowiazkowe

 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Hazir ~ Mroczny Mistrz
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka :: Zaakceptowane-